תכנון פרויקטים, הדמיות תלת מימד,פיקוח

תכנון פרויקטים, הדמיות תלת מימד,פיקוח

תכנון והדמיה אדריכלית

החלטתם על בניית בית חדש, על שיפוץ מהיסוד או על מהפך בעיצוב הפנים? נהדר. אך כעת ייתכן שתיתקלו בקשיים להמחיש את כל מה שדמיינתם בעיני רוחכם. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – או לתמונות – ואפילו בתלת-ממד. אנו מציעים לכם עולם שלם של הדמיה אדריכלית ממוחשבת והמחשות חזותיות שיגשימו את חלומותיכם לנגד עיניכם.

מדמיון להמחשה

שלב התכנון האדריכלי הוא אחד החשובים והיצירתיים בתהליך חידוש ביתכם או בנייתו. כדי הביא לידי ביטוי את רעיונותיכם, אנו פורשים לפניכם מגוון רחב של אפשרויות הדמיה. ראשית נעבוד מולכם צעד-צעד, ונדע להתאים את התמונות שהעליתם בדמיון על צג המחשב או על לוח השרטוט. את כל השרטוטים האדריכליים מבצעים אדריכלים מוסמכים שעובדים איתנו.

שנית נחשוב איתכם לא רק על המראה אלא גם על פתרונות ספציפיים, כך שהבית יתאים לכם גם מבחינת מראה וגם מבחינת פרקטיקה, חומרים, טכניקות ועוד. משרטוט נעבור להדמיה ממוחשבת תלת-ממדית, שתדגים לכם כל פרט ופרט. ההדמיה התלת-ממדית ממחישה הן את התכנון האדריכלי הן את עיצוב הפנים.

הדמיה ממוחשבת – עד הפרט האחרון

המעצבים שלנו עושים הדמיות ורנדרינג (תיצוּג, המרת כל עצם נתון להדמיה ממוחשבת לרבות אור, צבע ומרקם – טקסטורה). באמצעות טכניקות גרפיקה ממוחשבת מהמתקדמות בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים, אנו מעניקים ללקוחותינו פתרונות כוללים ומדויקים עד לפרטים הקטנים ביותר. באמצעות התכנון האדריכלי והרנדרינג שלנו תוכלו לתכנן לא רק חללים גדולים, אלא גם את עיצוב הפנים, ריהוט, גופי התאורה, גרמי המדרגות וכל מה שתרצו להעלות על הצג. נעשה עבורכם את כל אלה ועוד ונלווה אתכם עד לשלבי הביצוע.

שינוי גודל גופנים